PALEČEK CZ spol. s r.o.
Bezručova 694
37821 Kardašova Řečice
IČO: 26038072

Internet: http://www.truhlarstvipalecek.cz
Email: info@truhlarstvipalecek.cz

Firma byla založena v roce 1991 s názvem Truhlářství Paleček a od té doby prošla několika změnami. V roce 2002 změnila svojí právní formu na společnost s ručením omezeným a vystupuje pod dnešním názvem PALEČEK CZ s.r.o.

Společnost má dlouholetou zkušenost s výrobou vlastního typu nábytku.Tento modulový nábytek je díky konstrukčnímu řešení a snadné manipulaci vhodný pro vybavení mateřských školek,škol,kanceláří,skladů,ale i dětských a obývacích pokojů.

Dále se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku pro vybavení kanceláří a bytů.Nabízíme zákazníkům kompletní službu od zpracování návrhu až po realizaci, včetně stavebních úprav a instalačních prací-elektro,voda,topení.Veškeré práce provádějí naši kvalifikovaní zaměstnanci.

Bohaté zkušenosti máme také s výrobou dárkových kazet jakýchkoliv rozměrů a tvarů.

Vybavení lakovny kvalitními zařízeními pro nanášení nátěrových hmot umožňuje dosahovat prvotřídní kvality povrchu na všech výrobcích. Používáme výhradně vodou ředitelné nátěrové hmoty,které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují veškeré limity škodlivin stanovené hlavně pro výrobu dětského nábytku a hraček.

Díky CNC obrábění můžeme sériově vyrábět s nízkými náklady. 
Copyright RCOMP s.r.o.
Deutsch version English version Hlavní strana